Head kliendid! 23.02.2024 on AS Inges Kindlustus kontor avatud 9.00-13.00.

Head vabariigi aastapäeva!

Inges Kindlustus AS

Raua 35, 10124 Tallinn

Oleme avatud E-R 9.00-17.00

Head kliendid, Inges Kindlustuse kontoris sularahas tasuda ei saa.

Müügiosakonna kontaktid

LIIKLUSKINDLUSTUS

Aino Lehari

 

58501484

aino@inges.ee

Olga Vinogradova

 

58501486

olga@inges.ee

 

 

 

 

REISI- JA TERVISEKINDLUSTUS, CMR
Anna Jevdokimenko

 

 

ÜLDISED KÜSIMUSED

inges@inges.ee

6 410 436

55585641

anna@inges.ee

Kahjukäsitluse kontaktid

LIIKLUSKAHJUD

kahjud@inges.ee

Jana Perajärv55563419

jana@inges.ee

Ardi Nurmsalu55563406

ardi@inges.ee

Andrus Kubu55563410

andrus@inges.ee

Ahti Luure55563403

ahti@inges.ee

ISIKU- JA VÄLISKAHJUD
Riina Antje55563418

riina@inges.ee

CMR KAHJUD
Elar Tammeelar.tamme@inges.ee