Lugupeetud kliendid

Viiruse leviku tõkestamiseks kasutusele võetud meetmete tõttu on AS Inges Kindlustus Raua 35 kontor suletud. Palume Teil sõlmida kindlustuslepinguid ja esitada kahjuavaldusi meie kodulehel.

Sulge

Inges Kindlustus AS

Raua 35, 10124 Tallinn

Müügiosakonna kontaktid

LIIKLUSKINDLUSTUS

Aino Lehari

 

58501484

aino@inges.ee

Olga Vinogradova

 

58501486

olga@inges.ee

 

 

 

 

REISI- JA TERVISEKINDLUSTUS, CMR
Anna Jevdokimenko

 

 

ÜLDISED KÜSIMUSED

inges@inges.ee

6 410 436

55585641

anna@inges.ee

Kahjukäsitluse kontaktid

LIIKLUSKAHJUD

kahjud@inges.ee

Jana Morozova55563419

jana@inges.ee

Mairi Trussmairi@inges.ee

 

Aivar Leuska

 

55563410

aivar@inges.ee

Ardi Nurmsalu55563406

ardi@inges.ee

Rain Liitmaa58507165

rain@inges.ee

Ahti Luure55563403

ahti@inges.ee

ISIKU- JA VÄLISKAHJUD
Jekaterina Davõdova55563418

jekaterina@inges.ee

CMR KAHJUD
Elar Tammeelar.tamme@inges.ee