Head kliendid!

Viiruste leviku tõkestamiseks on alates 17.03.2020 meie kontor KÜLASTAMISEKS suletud. Klientide teenindamine toimub tööpäevadel 09.00-17.00 telefoni ja e-maili teel.

Täpsemad kontaktid leiate siit.

Sulge

Inges Kindlustus AS

Raua 35, 10124 Tallinn
Kontor on alates 17.03 AJUTISELT KÜLASTAMISEKS SULETUD.
Palun kasutage meiega suhtlemiseks alltoodud kontakte.

Müügiosakonna kontaktid

LIIKLUSKINDLUSTUS

Aino Lehari

 

58501484

aino@inges.ee

Olga Vinogradova

 

58501486

olga@inges.ee

Elena Dotsenko

 

55563417

elena@inges.ee

REISI- JA TERVISEKINDLUSTUS, CMR
Anna Jevdokimenko

 

 

Üldised küsimused 58196029

 

55585641

anna@inges.ee

Kahjukäsitluse kontaktid

LIIKLUSKAHJUD

Jana Morozova55563419

jana@inges.ee

Mairi Trussmairi@inges.ee

 

Aivar Leuska

 

55563410

aivar@inges.ee

Ardi Nurmsalu55563406

ardi@inges.ee

Rain Liitmaa58507165

rain@inges.ee

Ahti Luure55563403

ahti@inges.ee

ISIKU- JA VÄLISKAHJUD
Jekaterina Davõdova55563418

jekaterina@inges.ee

CMR KAHJUD
Elar Tamme58385643

elar.tamme@inges.ee