Дорогие клиенты!
В связи с распространением вирусов, мы вынуждены закрыть контору для посетителей с 17.03.2020. Обслуживание клиентов продолжиться по телефону и электронной почте в будни с 9.00-17.00.

Все нужные контакты найдете здесь.

Закрыть

Kahjuteate esitamine

Liikluskahju teadet täites palume vastata nii paljudele küsimustele kui oskate. Esitatavaid andmeid kasutatakse ning töödeldakse vaid kahjujuhtumi käsitlemiseks ning hüvitamiskohustuse tuvastamiseks.

Tärniga märgitud lahtrite täitmine on kohustuslik, kui neid ei täideta, siis teadet edastada ei saa *

Teataja andmedLiiklusõnnetuse asjaoludPalume märkida võimalikult täpne aadress või täpne asukoht - (maakond, linn/vald, tänav/küla, maja number/ristmik, maantee kilomeeter vms).

Palume kindlasti lisada õnnetuses osalenud sõidukite margi, mudeli ja reg-numbrid, isikute ja tunnistajate andmed: nimi, isikukood, telefoninumber, e-mail; kas sündmuskohal võis olla kaameraid vms. Kui liiklusõnnetuses osalenud isikute
isikukoodid ja kontaktandmed on märgitud „Teatel liiklusõnnetusest“, mille lisate antud teatele, ei ole vaja neid andmeid eraldi märkida.


Kas õnnetuses sai mõni inimene vigastada?*

Kas politseid teavitati õnnetusest?*

Lisad

(fotod: sõidukitest, vigastustest, sündmuskohast; joonised, sündmuskohal täidetud liiklusõnnetuse teade, sõiduki tehnilise passi koopia, juhiloa koopia, remondikalkulatsioon)

Kahjunõue