Tooted

 

Sõidukit, millel ei ole liikluskindlustust, ei tohi liikluses kasutada. Liiklusõnnetuse põhjustaja ei pea kahju ise hüvitama, kannatanule tekitatud kahju hüvitatakse kindlustusseltsi poolt liikluskindlustuse seaduses määratud ulatuses.

Liikluskindlustuse lepingu võib sõlmida igaüks, selleks ei pea olema sõiduki omanik.

Lepingu sõlmimine on lihtne - vaata hinda ja osta internetist, helista 6410436 või küsi pakkumist siit, saadame Sulle arve ja poliisi e-postiga.

 

Liikluskindlustus

19-300x225

 

Roheline kaart on kehtivat liikluskindlustust tõendav dokument välismaal. Roheline kaart on kohustuslik rohelise kaardi süsteemi liikmesriikides, mis pole Euroopa Liidu ega Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigid. Võta roheline kaart kaasa kui sõidusihiks on Albaania, Andorra, Bosnia ja Hertsegoviina, Horvaatia, Iisrael, Iraan, Makedoonia, Maroko, Moldova, Montenegro, Serbia, Tuneesia, Türgi, Ukraina, Valgevene ning Venemaa.  

Telli roheline kaart, helistades 641 0436 või saada e-kiri aadressile liiklus@inges.ee

Reisikindlustus

4

Isegi väike terviserike võib välisriigis nõuda kopsaka summa, reisikindlustuse abil katab need kulutused kindlustusselts. 

Tervisekindlustus

1-300x225

Tervisekindlustus on vajalik Eestisse elama asuvatele välisriikide kodanikele.

Vedaja vastutuskindlustus (CMR)

7553870574_1ff4220a3b_b

Kui kaup saab transportimisel viga, hüvitame kahju vastavalt rahvusvahelisele CMR konventsioonile.

 

 

Veosekindlustus

9-300x225

Veosekindlustusega on kaetud rohkem riske kui vedaja vastutuskindlustusega.

Kindlustustarkus

2016. aasta sügisel jagab Vikerraadio koostöös Eesti Kindlustusseltside Liiduga nõuandeid, mida silmas pidada, kui kaalute kindlustustamist. 15 saate jooksul annavad näpunäiteid, selgitavad tähtsamaid momente ning hoiatavad võimalike kitsaskohtade eest oma ala asjatundjad. Kindlustustarkus on raadioeetris esmaspäeviti kell 16.30.

Järelkuulata saab saateid siin